Alpod byl na český trh uveden v roce 2015 pod názvem Floor Experts. Srdečně vás zveme, abyste nás navštívili v našem showroomu podlahových krytin v Praze a sami se přesvědčili, že chodíte pouze po těch nejlepších možných podlahách.

Alpod nabízí širokou škálu vysoce kvalitních dřevěných podlahových krytin. Naše podlahy jsou vyváženy do 40 zemí po celém světě a s pravidelnými nabídkami nových produktů poskytujeme zákazníkům ty nejlepší podlahové krytiny.

Díky našim dodavatelům z Evropy, Jižní Ameriky a Asie nabízíme nejrozsáhlejší výběr vysoce kvalitních, ekologicky a technologicky pokročilých produktů.
Alpod je vlastníkem známé značky podlahových krytin FLOOR EXPERTS®.

DŘEVĚNÉ PODLAHY

Naše nejprodávanější kolekce dřevěných podlah jsou:

FOUR SEASONS je speciální kolekce od Alpod s konceptem personalizace dřevěných podlah, kde si zákazník může vybrat podlahu, která nejlépe vyhovuje jeho potřebám a vizuálnímu vzhledu.


Podívejte se >>>

LAMINÁT

Vytvořili jsme 3 kompletní kolekce laminátových podlahových krytin Floor Experts, které jsou všechny vyrobeny od evropských výrobců:

VINYLOVÉ PODLAHY

Rovněž jsme hrdí na naše kolekce vinylových podlahových krytin Floor Experts

Kromě laminátových, dřevěných a vinylových podlahových krytin z naší vlastní značky Floor Experts nabízíme také další druhy podlah

Kombinací největšího výběru, rychlého dodání, profesionálního poradenství, poskytováním odborné a komplexní instalace pomáháme zákazníkům vybrat optimální řešení pro podlahové krytiny. Léta zkušeností, odborné rady a profesionální instalace spolu se zárukou na materiály a montážní služby jsou hlavním základem pro bezpečnou práci a spokojenost zákazníků. Snažíme se dosáhnout nejlepšího poměru cena/kvalita – pro nejlepší hodnotu investovaných prostředků.

Floor Experts by Alpod