Parketové podlahy FOUR SEASONS představují to nejkvalitnější z dřevěných podlah, co Vám můžeme nabídnout. Zjistěte, proč po této výjimečné kolekci rádi sahají architekti a designéři.

Při tvorbě parketové podlahy Floor Experts s názvem FOUR SEASONS byly zohledněny požadavky, jež jsou na tento typ podlahy kladeny. Výsledkem je maximální kvalita a současně rozmanitý výběr parket.

Výběr podlah FOUR SEASONS

Z nabídky kolekce FOUR SEASONS si můžete zvolit barvy pro dvouvrstvé, třívrstvé, ale i masivní parkety. V nabídce najdete různé, velmi zajímavé možnosti zpracování. Na zakázku pro Vás můžeme připravit až 2 000 různých parket.

V případě kolekce FOUR SEASONS jde o velmi výjimečnou řadu parketových podlah, jež reaguje na požadavky zákazníků, včetně různých velikostních variant. Tyto požadavky se pak promítnou do výsledné podoby parket. Výsledkem je velmi luxusní řešení za přijatelnou cenu.

Vyberete si rozměry parket, ze kterých se následně vytvoří požadovaný vzor, a zvolíte si povrchovou úpravu. Zde se Vám nabízí broušení, kartáčování, hoblování a katrování. Na závěr si zvolíte barevný odstín.

Rozdílné povrchové úpravy a třídění se mohou promítnout do zvoleného barevného odstínu. Je potřeba si uvědomit, že s ohledem na různé faktory může dojít ke změně odstínu.

Na zakázku

Pokud chcete to nejlepší, lze vytvořit parketovou podlahu na zakázku, čímž získáte skutečně to nejideálnější, co podlahy FOUR SEASONS nabízejí. Díky výrobě na zakázku získáte produkt přesně podle svých potřeb.

Pro dosažení co nejlepšího výsledku jsou Vám k dispozici naši zkušení experti v Podlahovém centru v Praze. Neváhejte je kontaktovat.

 

Pošlete nám e-mail

Se všemi údaji bude zacházeno důvěrně a budou použity pouze pro interní evidenci a k ​​účelu, pro který byly poskytnuty. Vaše data budou pečlivě chráněna proti ztrátě, zneužití, neoprávněnému přístupu, zveřejnění, změně nebo zničení.