Vinylové podlahy jsou krásné, snadno se instalují a zahrnují i některá další pozitiva. WINFLEX® přitom představuje to nejlepší z vinylových podlah. Jaké výhody nabízí?

WINFLEX® je vinylová podlaha, pro jejíž výběr hovoří důležité hledisko, a tím je trvanlivost. Její další významnou výhodou je velká odolnost. Když se k tomu přidá krásná vizuální podoba, při které vyniká nejen atraktivností, ale i formou a texturou, je skutečně o čem uvažovat.

 

Reálný vzhled

Dřevěné dekory vypadají velmi reálně. Toho se dociluje technologickým provedením a kombinací napodobení textury dřeva a také povrchovou ochranou. Zaoblené hrany desek přispívají k přirozenému vzhledu podlahy a vytvářejí elegantní celek. Na výběr jsou takzvané luxusní vinylové dlaždice (LVT) a SPC vinyl s korkovou nebo XPS podložkou s extrémně odolným jádrem. Z SPC vinylů patří do nabídky velmi kvalitní tzv. rigidní vinyly, považované za favority moderních interiérů.

Kvalitní provedení

Povrch desky je chráněn polyuretanovým (PU) povlakem, což zabraňuje nečistotám a poškrábání.
SPC vinyl má v sobě korkovou nebo XPS podložku, a protože je doplněn o extrémně odolné jádro, nabízí velmi kvalitní výsledek. Rozměrová stabilita je nižší než 0,25 % a je umožněna díky vrstvě skelných vláken.

Univerzální využití

WINFLEX® desky neabsorbují vodu, proto se hodí položit do prostor jako je např. kuchyně, koupelna nebo prádelna. Tato schopnost je umožněna díky struktuře.

Snadná pokládka

Nejen kvalitní provedení, ale také způsob pokládky má vliv na to, zda si právě tento typ podlahové krytiny zvolíte pro vaši podlahu. V případě WINFLEX® se skutečně jedná o snadnou pokládku, díky tzv. click systému fungujícímu na pouhé zacvaknutí.

Ekologie

V dnešní době představuje významné hledisko výběru také ekologický faktor. Desky WINFLEX® jsou vyráběny s ohledem na tyto trendy. Nenajdete v nich ftaláty, což ocení nejen rodiny s dětmi. Desky však také prošly antibakteriálním testováním.

Údržba

Důležitým faktorem pro výběr těchto desek je také snadná údržba, umožněná hlavně díky polyuretanové ochranné vrstvě.
Krása a trvanlivost výrobku, doplněné o jednoduchou montáž, představují výbornou kombinaci. Pokud máte další dotazy k pokládce vinylových podlah WINFLEX®, neváhejte nás kontaktovat.