[ig_row width=“boxed“ r_class=“none“ t_class=“none“ background=“solid“ relative=“no“ video_b=“no“ border_width_value_=“0″ border_style=“solid“ border_color=“#000″ div_padding_top=“30″ div_padding_right=“30″ div_padding_bottom=“30″ div_padding_left=“30″ ][ig_column span=“span12″][ig_text el_title=“SPC podov, drugačiji nazivani“ enable_dropcap=“no“ disabled_el=“no“ ]

 

Podlahové krytiny SPC, nazývané takéRigid Vinyl Plank představují novou generaci ekologických podlahových krytin,jejichž hlavními charakteristikami jsou: dlouhodobá trvanlivost, vysokáodolnost proti vodě, rychlá montáž (plovoucí systém click bez nutnosti lepení avyrovnání podkladu samonivelační stěrkou), vysoká estetika a vynikajícíizolace. 

Jedná se o nový inovativní materiál,který se stal hlavním konkurentem keramiky a standardních vinylových podlah.

Po rozšíření poptávky po těchtokrytinách v dobře rozvinutých zemích, jako je USA a zemích naasijsko-tichomořském trhu, jsou vinylové podlahy SPC stále populárnější i vEvropě a jinde.

 

Je to také typ podlahové krytiny,která se vyznačuje hospodárností a širokou použitelností.

 

[/ig_text][/ig_column][/ig_row][ig_row width=“boxed“ r_class=“none“ t_class=“none“ background=“solid“ solid_color_value=“#e0e0e0″ solid_color_color=“#e0e0e0″ relative=“no“ video_b=“no“ border_width_value_=“0″ border_style=“solid“ border_color=“#000″ div_padding_top=“30″ div_padding_right=“30″ div_padding_bottom=“30″ div_padding_left=“30″ ][ig_column span=“span12″][ig_text el_title=“osnovne karatkeristike“ enable_dropcap=“no“ disabled_el=“no“ ]

Základní vlastnosti vinylových podlahových krytin SPC

Zde jsou vlastnosti, kterými se vinylové podlahové krytiny SPC liší od jiných typů podlahových krytin:

  • odolnost proti vodě (odolnost proti vodě a stabilita, odolnost vůči plísním a vlhkosti)
  • snadné a rychlé pokládky systémem klik bez lepení
  • instalace je jednoduchá, a proto může být provedena bez účasti odborníků
  • beze spár
  • bez formaldehydu
  • zmírnění kročejového zvuku, tlumená izolace
  • příjemné na chůzi
  • imitují vzhled exkluzivních podlahových krytin, jako je dřevo a kámen
  • vynikající pro komerční využití a také použití v obytných prostorách

 

[/ig_text][/ig_column][/ig_row][ig_row width=“boxed“ r_class=“none“ t_class=“none“ background=“solid“ relative=“no“ video_b=“no“ border_width_value_=“0″ border_style=“solid“ border_color=“#000″ div_padding_top=“30″ div_padding_right=“30″ div_padding_bottom=“30″ div_padding_left=“30″ ][ig_column span=“span12″][ig_text el_title=“Konstrukcia i ostalo“ enable_dropcap=“no“ disabled_el=“no“ ]

 

Složení

SPC-vinyl má několik hlavních vrstev:

UV vrstva:UV ochranná vrstva chrání před nadměrným opotřebením a zajišťujevynikající odolnost proti skvrnám.

PU vrstvaproti opotřebení: nášlapnáopotřebovávanávrstva je horní průhledný povlak. Tato vrstva zvyšuje odolnost proti poškrábánía skvrnám. 

Dekorativnífólie: tato vrstva je voděodolná a představuje vzor, texturu avzhled podlahy. 

SPC jádro:Jádro SPC se vyrábí v kombinací vápenného prachu a PVC, vytváří rozměrověstabilní voděodolné jádro.  

IXPE/korkovávrstva: snižuje kročejový zvuk a dodává podlaze na měkkosti. 

Systémklik: díky tomuto systému je možná pokládka bez lepení,spojení mezi položenými částmi je silnější a stabilnější.  

Vyrobeno tak, aby vydrželo dlouho

Podlahy SPC jsou vysoce odolné a snadno se udržují.

Vinylovépodlahové krytiny SPC jsou 100%voděodolnéa přispívají k větší stabilitě, trvanlivosti astruktuře komerčních nebo obytných podlah. Jsou vhodné i pro podlahovévytápění. 

Hlavnímisložkami těchto podlahových krytin jsou: vápno (uhličitan vápenatý), práškovéPVC a stabilizátor. Jsou mnohem stabilnější, odolné vůči ohni, vlhkosti, plísním, opotřebení a dalším vlivům;obecnějsou vysoce odolné, takže jsou vhodné pro použití v kuchyních a také vkomerčních prostorách, které jsou vystaveny velké zátěži. 

Záruka závisí na specifikaci opotřebovávanévrstvy (na tloušťce specifikované klientem), může být až 20 let pro obytnébudovy a až 5 let pro komerční prostory. 

Stabilitateplotních výkyvů: díky kamennéstruktuře je vinylové jádro SPC stabilnější v prostředí s častějšízměnou teplot. Speciální ochranná vrstva s UV ochranou umožňuje, žepodlaha na slunci nevybledne.

Šetrný k životnímu prostředí a bez formaldehydu

Jedná se o novýtyp podlahy šetrné k životnímu prostředí vyvinuté kvůli rostoucí poptávce poinovativních pevných podlahách na světovém trhu, které by byly efektivní,trvanlivé, cenově příznivé a bez škodlivých prvků. Charakteristickým znakemtěchto podlah je, že neobsahují formaldehyd. 

Vinylovépodlahové krytiny SPC jsou 100% šetrné k životnímu prostředí, protože jsouvyrobeny z materiálu, který nemá škodlivý vliv na okolí. Neobsahují těžké kovy,methanolajiné škodlivé látky.

Velmi snadná montáž

Podlahy SPCtaké poskytují možnost snadné instalace. Jedná se o jednoduché a rychlépoložení systémemklik, bez nutnosti lepení.

Je takémožné je položit na stávající podlahu bez nebezpečí, že nová vrstva převezmenedostatky staré podlahové krytiny. Proto jsou také vhodné pro montáž „udělejsi sám“ ve kterém spolupráce odborníků není nutně potřeba.

Vinylová podlaha SPC napodobuje vzhleddřevěných a kamenných dlaždic

Přisestavování vinylových podlah SPC nejsou k dispozici žádné viditelné spoje, cožmu dodává velmi efektivní a moderní vzhled. Můžete si vybrat z několikakolekcí, které zahrnují některé ideální napodobeniny dřevěných a kamennýchpodlahových krytin, avšak s jednodušší údržbou a protiskluzovýmivlastnostmi. 

Minimální údržba

Údržbapodlah SPC je také velmi jednoduchá. Díky svým voděodolným vlastnostem můžete jakékolivrozlití a skvrny od jídla očistit i po sléze, což vám umožňuje nejdříve udělatdůležitější věci bez obav, že na podlaze zůstanou nějaké viditelné stopy.

Dokoncekdyž je voda rozlitá (např. pokud kape z klimatizace nebo podlaha je situovánau mokrého okna po nočním dešti), nemáte žádný důvod k obavám.

Kodstranění nečistot a špíny stačí použít vysavač se standardním výkonem. Nautření stačí použít vlhký hadřík nebo mop s přidánímjemného saponátu

S podlahovými krytinami SPC jednoduše neudělátechybu

 

To jsou jenněkteré z mnoha výhod vinylových podlahových krytin SPC. Jedná se o výrobekšetrný k životnímu prostředí, velmi odolný, jednoduchý na údržbu a velmi dostupný.Určitě neuděláte chybu, pokud se rozhodnete použít podlahy tohoto druhu u Vásdoma.  

 

[/ig_text][/ig_column][/ig_row][ig_row width=“boxed“ r_class=“none“ t_class=“none“ background=“none“ solid_color_value=“#FFFFFF“ solid_color_color=“#ffffff“ gradient_color=“0% #FFFFFF,100% #000000″ gradient_direction=“vertical“ repeat=“full“ stretch=“none“ position=“center center“ paralax=“no“ relative=“no“ video_b=“no“ v_mp4 border_width_value_=“0″ border_style=“solid“ border_color=“#000″ div_padding_top=“30″ div_padding_bottom=“30″ div_padding_right=“30″ div_padding_left=“30″ ][ig_column span=“span12″][ig_divider div_margin_top=“10″ div_margin_bottom=“10″ disabled_el=“no“ copy_style_from=“0″ div_border_width=“2″ div_border_style=“solid“ div_border_color=“#E0DEDE“ ][/ig_divider][/ig_column][/ig_row][ig_row width=“boxed“ r_class=“none“ t_class=“none“ background=“solid“ relative=“no“ video_b=“no“ border_width_value_=“0″ border_style=“solid“ border_color=“#000″ div_padding_top=“30″ div_padding_right=“30″ div_padding_bottom=“30″ div_padding_left=“30″ ][ig_column span=“span12″][ig_woo_codes el_title=“Podlahové krytiny SPC Winflex Rigid“ woo_code_type=“product_category“ cols_qty=“4″ orderby=“date“ order=“ASC“ items_number=“40″ product_cat=“1436″ use_slider=“no“ disabled_el=“no“ ][/ig_woo_codes][ig_divider divider_margin_top=“15″ divider_margin_bottom=“30″ div_border_width=“2″ div_border_style=“solid“ div_border_color=“#E0DEDE“ ][/ig_divider][ig_woo_codes el_title=“Podlahové krytiny SPC Winflex Stabilo“ woo_code_type=“product_category“ cols_qty=“4″ orderby=“date“ order=“ASC“ items_number=“40″ product_cat=“1438″ use_slider=“no“ disabled_el=“no“ ][/ig_woo_codes][ig_divider divider_margin_top=“15″ divider_margin_bottom=“30″ div_border_width=“2″ div_border_style=“solid“ div_border_color=“#E0DEDE“ ][/ig_divider][ig_woo_codes el_title=“Podlahové krytiny SPC Aurora“ woo_code_type=“product_category“ cols_qty=“4″ orderby=“date“ order=“ASC“ items_number=“40″ product_cat=“1548″ use_slider=“no“ disabled_el=“no“ ][/ig_woo_codes][/ig_column][/ig_row][ig_row][ig_column span=“span12″][/ig_column][/ig_row][ig_row][ig_column span=“span12″][/ig_column][/ig_row]