LVT podlahové krytiny představují velmi kvalitní verzi vinylových podlahových krytin a vzhledově se dají přirovnat k podlahám vysoké cenové úrovně, na druhou stranu jsou však velmi cenově dostupné.

Velký výběr

LVT podlahové krytiny jsou k dispozici v imitaci keramiky, dřeva a kamene. LVT podlahové krytiny nabízejí reálný vzhled, jednoduchý způsob montáže a snadnou údržbu.

LVT je odolné vůči zatížení

LVT podlahy jsou odolné, nejsou studené na dotyk a příjemně se po nich chodí. Vinyl je odolný vůči vodě a ideální k pokládání v prostorách, jako jsou kuchyně, chodby, obývací pokoje, kanceláře, restaurace a veřejné instituce.

LVT má silnou ochrannou vrchní vrstvu, která je odolná vůči poškrábání, poškození a skvrnám a snadno se čistí. LVT je skvělou volbou pro moderní život vaší rodiny.

Nízké náklady na údržbu

LVT podlahové krytiny jsou cenově velmi výhodné, i náklady na údržbu jsou nízké. V případě poškození je výměna desky či části podlahy jednoduchá a levná.

Luxusní vinylové podlahy – design a odolnost

LVT vinyl (anglicky luxury vinyl tiles) jsou vinylové podlahové krytiny, vyrobené z několika vrstev a pro vaši podlahu představují nejtrvanlivější volbu. Poskytují vám tu nejvyšší úroveň designu a výdrže, která je v kategorii vinylových podlah dostupná.

Tento materiál je vyrobený pro ochranu podlah, zejména v prostorách s velkým zatížením. Luxusní vinylové podlahy jsou tak skvělou volbou i pro zákazníky, kteří touží jen po jednoduché změně svého domova.

Výborný poměr ceny a kvality

Cena LVT je tak výhodná, že si zákazníci kladou otázku, proč si je nekoupili už dříve. Jde o velmi výhodnou investici a alternativu k jiným podlahovým krytinám, jako jsou např. dřevo, keramika, linoleum a další.

Montáž podlahové krytiny LVT

Způsob montáže zmíněné podlahové krytiny záleží na výběru typu LVT vinylu. Doporučujeme pokládku za pomoci profesionála, resp. parketáře, můžete jej však jednoduše a rychle položit i Vy sami.Vlastnosti podlahových krytin LVT

LVT podlahy jsou k dispozici v imitaci dřeva, keramiky nebo kamene. Tradiční LVT podlahy jsou zcela voděodolné, jsou odolné vůči poškrábání a poškození a snadno se čistí.

Údržba LVT podlah je skutečně jednoduchá – vše, co potřebujete, je vlhký hadřík a jemný čisticí prostředek.

Životnost vinylu

Luxusní vinylové podlahy mají v průměru životnost 25-30 let. Dokážou vydržet velké zatížení a uchovat si přitom elegantní vzhled. Luxusní vinyly jsou dokonalou volbou pro všechny zákazníky, kteří touží po dlouhodobé a trvanlivé podlahové krytině ve všech prostorách. Zveme Vás, abyste si prohlédli naše kolekce vinylových podlahových krytin v prodejně na Praze 3 a v našem novém studiu v rámci společnosti Pro bydlení v Nových Butovicích.