Když si vytváříte vlastní prostory, ať už domácí interiér, nebo třeba prostor kanceláře, chcete, aby splňovaly vaše sny. A teď si představte, že existují podlahy Dreams v překladu „sny“. No co víc si přát. Jaké tyto podlahy jsou a kam se hodí?

Sny plné dovolené

Dřevěné podlahy jsou symbolem pohody a doteku přírody. Kolekce Dream zastupuje dřevěné dubové podlahy. Jedná se o důkladně vybraná dubová dřeva, která dostala názvy podle světových ostrovů. Haiti, Mallorka, Mennorka a spousta dalších ostrovů vyvolává neuvěřitelné pocity, které vás hned přenesou na dovolenou. A co teprve, když se podíváte na jednotlivé designy. S jejich pomocí jde vykouzlit přesně takovou podobu interiéru, kterou potřebujete. Najdete tu paletu sytých odstínů, ale také světlé designy. Dubové podlahy patří mezi velmi oblíbené a lety prověřené materiály především pro svou dlouhou životnost, pevnost, tvrdost a také dobře zvládají střídání vlhkosti ve vzduchu a suchu.

Kvalitní prkna s atraktivním designem

Většinu podlah Dream symbolizuje rustikální vzhled, prkna, která vypadají krásně a atraktivně. Jedná se o dřevěné podlahy, které jsou vždy vrstvené. Základní spodní deska je z překližky. Podlahy je potřeba lepit celoplošně. Uvedený způsob pokládky je garancí dlouhodobé životnosti a vysoké odolnosti.

Praktické povrchové úpravy

U dřevěných podlah mají také význam různé druhy povrchových úprav. Jedná se o olejování, lakování, katrování, kartáčování. Tyto úpravy jsou k dispozici v nejrůznějších kombinacích. Dřevěná prkna mají masivní dubový nášlap o výšce 3,5–4 mm. Z toho vyplývá, že je můžete až 2x zbrousit, případně zrenovovat. Výsledkem je pak obnovení a lepší vzhled. Proto není třeba v případě, že se některá část poškodí, vyměňovat celou podlahu.

Nevíte si rady s výběrem, nebo potřebujete poradit s instalací? S důvěrou se obraťte na naše odborníky. Rádi vám pomohou.