VINIL SPC 8112 HRAST ROVANIEMI 4V 6,0/0,5 MM 33/AC5 5G

AURORA PLANK 6x200x1500 mm (1,800 m2)

Více informací o produktu
Katalogové číslo: AURPLA-7001/0 Kategorie: , ,
Rozměry
Tloušťka

Šířka

Délka

Materiál
Typ produktu

Dekor / Druh dřeva

Vzor

Druh materiálu

Podrobnosti
Podlahové vytápění

Teplotní odolnost (m2*K/W)

Barva

Odstín

Zkosené hrany

Třída použití

Odolnost proti opotřebení

Způsob montáže

Typ spoje

Montážní systém

Speciální funkce

Třída hořlavosti

Vinylová podlaha VINYL SPC 8112 ROVANIIEMI DUB z kolekce Aurora představuje ideální volbu pro ty, kteří hledají kombinaci estetiky a funkčnosti. Tato rigidní vinylová podlaha je tvořena směsí PVC, stabilizátorů a přírodních materiálů, zejména vápence, což zajišťuje její vysokou rozměrovou stabilitu a odolnost.

Dekor v imitaci dubu s jedním lamelovým vzorem a středním odstínem hnědé barvy dodává interiéru přírodní a elegantní vzhled. Díky integrované podložce a montážnímu systému 5G click je instalace snadná a rychlá. Podlaha je vhodná pro plovoucí způsob montáže a je kompatibilní s teplovodním i elektrickým podlahovým vytápěním.

Hlavní výhody této podlahy zahrnují zvýšenou voděodolnost, což ji činí ideální pro použití v různých místnostech bez nutnosti dilatačních spár. Produktová řada Aurora nabízí široký výběr dekorů, včetně oblíbeného vzoru rybí kosti, a je navržena tak, aby splňovala náročné požadavky moderních interiérů.

Tato vinylová podlaha je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní, esteticky přitažlivé a praktické řešení pro svůj domov.