3LP 3L JASAN NATURE BÍLÝ LAK GL10 5G

GALLERIA TRADITION 14,5x200x2200 mm (3,52 m2)

Více informací o produktu
Katalogové číslo: GALTRA-ASH320 Kategorie: ,
Rozměry
Tloušťka

Šířka

Délka

Materiál
Dekor / Druh dřeva

Vzor

Typ produktu

Gradace

Podrobnosti
Povrchová ochrana

Zkosené hrany

Povrchová úprava

Horní vrstva

Třída hořlavosti

Podlahové vytápění

Způsob montáže

,

Typ spoje

Montážní systém

Barva

Odstín

Dřevěná podlaha z kolekce Galleria, konkrétně model 3LP 3L Jasan Nature bílý lak GL10 5G, je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci luxusu a přirozenosti. Vyrobena z pravého jasanu, tato podlaha přináší do Vašeho domova jedinečný kousek přírody. Každé prkno je originální, což dodává interiéru autentický a přirozený vzhled.

Podlaha je třívrstvá, což zajišťuje její stabilitu a odolnost. Povrch je jemně broušený a následně lakovaný, což poskytuje nejen estetický vzhled, ale i ochranu proti opotřebení. Díky světlému odstínu a šedé barvě se podlaha hodí do různých interiérových stylů, od moderních po tradiční.

Montážní systém 5G click umožňuje snadnou a rychlou instalaci plovoucím způsobem. Podlaha je vhodná pro elektrické i vodní podlahové vytápění, což zvyšuje její univerzálnost. Absence zkosených hran a vzor tří lamel dodávají podlaze čistý a elegantní vzhled.

Silná vrchní nášlapná vrstva zajišťuje vyšší odolnost a dlouhou životnost podlahy. Pokud hledáte podlahu, která kombinuje estetiku, funkčnost a trvanlivost, model 3LP 3L Jasan Nature bílý lak GL10 5G je tou správnou volbou.