3LP 3L DUB DESERT RUSTIC OLEJ 5G

GALLERIA TRADITION 14,5x200x2200 mm (2,64 m2)

Více informací o produktu
Katalogové číslo: GALTRA-DES400 Kategorie: ,
Rozměry
Tloušťka

Délka

Šířka

Materiál
Dekor / Druh dřeva

Vzor

Typ produktu

Gradace

Podrobnosti
Podlahové vytápění

Montážní systém

Způsob montáže

,

Typ spoje

Zkosené hrany

Povrchová úprava

Povrchová ochrana

Horní vrstva

Třída hořlavosti

Odstín

Barva

Dřevěná podlaha Tradition Prestige 3L Dub Desert Rustic Olej 5G je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci luxusu a přirozenosti. Vyrobena z pravého dubového dřeva, každé prkno je unikátní a přináší kousek přírody přímo do Vašeho domova. Tato podlaha patří do kolekce Galleria, která se vyznačuje třívrstvými dřevěnými podlahami s většími rozměry lamel. Povrch je jemně broušený a olejovaný, což zajišťuje nejen estetický vzhled, ale i vyšší odolnost.

Dekor Dub Desert Rustic nabízí světlý odstín s jemnými suky, což dodává interiéru svěží a přirozený vzhled. Díky montážnímu systému 5G click je instalace snadná a rychlá, a podlahu lze pokládat plovoucím způsobem. Tato podlaha je také vhodná pro elektrické i vodní podlahové vytápění, což zvyšuje její univerzálnost.

Bez zkosených hran a s povrchovou úpravou olejováním, tato podlaha nejenže vypadá skvěle, ale je i praktická na údržbu. Silná vrchní nášlapná vrstva zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení. Tradition Prestige 3L Dub Desert Rustic Olej 5G je tak ideální volbou pro každý moderní i tradiční interiér.