3LP 3L DUB STONE RUSTIC LAK GL10 5G

GALLERIA TRADITION 14,5x200x2200 mm (2,64 m2)

Více informací o produktu
Katalogové číslo: GALTRA-STO400 Kategorie: ,
Rozměry
Tloušťka

Délka

Šířka

Materiál
Dekor / Druh dřeva

Vzor

Typ produktu

Gradace

Podrobnosti
Podlahové vytápění

Montážní systém

Způsob montáže

,

Typ spoje

Zkosené hrany

Povrchová úprava

Povrchová ochrana

Horní vrstva

Třída hořlavosti

Odstín

Barva

Dřevěná podlaha Tradition Prestige 3L Dub Stone Rustic z kolekce Galleria je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci luxusu a přirozenosti. Vyrobena z pravého dubového dřeva, každé prkno je jedinečné a přináší do Vašeho domova kousek přírody. Tato třívrstvá podlaha se vyznačuje většími rozměry lamel a jemně broušeným povrchem, který je následně lakován pro zvýšenou odolnost. Světlý odstín béžové barvy dodává interiéru svěží a moderní vzhled.

Podlaha je vybavena montážním systémem 5G clic, což umožňuje snadnou a rychlou instalaci plovoucím způsobem. Díky silné vrchní nášlapné vrstvě je podlaha odolná a vhodná pro elektrické i vodní podlahové vytápění. Absence zkosených hran a povrchová úprava lakem zajišťují hladký a elegantní vzhled, který se hodí do různých typů interiérů.

Kolekce Galleria nabízí dekory od lehce sukatých až po úplně čisté, což umožňuje široký výběr podle Vašich preferencí. Tradition Prestige 3L Dub Stone Rustic je nejen esteticky přitažlivá, ale také praktická a trvanlivá volba pro Váš domov.