3LP 3L DUB TERRA RUSTIC LAK GL10 5G

GALLERIA TRADITION 14,5x200x2200 mm (2,64 m2)

Více informací o produktu
Katalogové číslo: GALTRA-TER400 Kategorie: ,
Rozměry
Tloušťka

Délka

Šířka

Materiál
Dekor / Druh dřeva

Vzor

Typ produktu

Gradace

Podrobnosti
Podlahové vytápění

Montážní systém

Způsob montáže

,

Typ spoje

Zkosené hrany

Povrchová úprava

Povrchová ochrana

Horní vrstva

Třída hořlavosti

Odstín

Barva

Dřevěná podlaha z kolekce Galleria, konkrétně model 3LP 3L Dub Terra Rustic Lak GL10 5G, přináší do Vašeho domova nádech luxusu a přirozenosti. Vyrobená z pravého dubového dřeva, každé prkno je originální a přináší kousek přírody přímo k Vám domů. Tato podlaha patří do kategorie dřevěných podlah, které jsou již více než sto let vyhledávané pro svůj půvab a trvanlivost, a přežily mnohé módní trendy v oblasti podlahových krytin.

Podlaha z kolekce Galleria se vyznačuje třívrstvou konstrukcí a většími rozměry jednotlivých lamel. Povrch je jemně broušený a následně lakovaný, což zajišťuje nejen estetický vzhled, ale i vyšší odolnost. Dekor Dub Terra Rustic nabízí světlý hnědý odstín s lehce sukatým vzhledem, který dodá Vašemu interiéru přirozený a elegantní vzhled.

Montážní systém 5G click umožňuje snadnou a rychlou instalaci plovoucím způsobem. Podlaha je vhodná pro elektrické i vodní podlahové vytápění, což z ní činí ideální volbu pro moderní domácnosti. Absence zkosených hran a povrchová úprava lakem zajišťují hladký a jednotný vzhled podlahy. S touto podlahou získáte nejen krásný, ale i funkční a odolný povrch pro Váš domov.