3LP 1L DUB SMOKE NATURE LAK GL10 2V 5G

GALLERIA PRESTIGE 15,5x200x2200 mm (2,64 m2)

Více informací o produktu
Katalogové číslo: GALPRE-SMO200 Kategorie: ,
Rozměry
Tloušťka

Šířka

Délka

Materiál
Dekor / Druh dřeva

Vzor

Typ produktu

Gradace

Podrobnosti
Podlahové vytápění

Montážní systém

Způsob montáže

,

Typ spoje

Zkosené hrany

Povrchová úprava

Povrchová ochrana

Horní vrstva

Třída hořlavosti

Odstín

Barva

Dřevěná podlaha Prestige 2 v dekoru Dub Smoke Nature přináší do Vašeho domova nádech luxusu a přirozenosti. Tato podlaha je vyrobena z pravého dubového dřeva, což zaručuje, že každé prkno je originální a jedinečné. Díky tomu můžete mít kus přírody přímo u sebe doma. Dřevěné podlahy jsou již více než sto let jednou z nejvyhledávanějších a nejžádanějších podlahových krytin, a to díky svému půvabu a trvalé hodnotě, která přežila mnohé módní trendy.

Podlaha z kolekce Galleria se vyznačuje třívrstvou konstrukcí a většími rozměry jednotlivých lamel. Povrch je jemně broušený a následně lakovaný, což zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Dekor Dub Smoke Nature patří do středního až čistého třídění, což znamená, že můžete očekávat lehce sukaté až úplně čisté lamely.

Montážní systém 5G clic umožňuje snadnou a rychlou pokládku plovoucím způsobem. Tato podlaha je vhodná pro elektrické i vodní podlahové vytápění, což z ní činí ideální volbu pro moderní domácnosti. Dvoustanné zkosené hrany dodávají podlaze elegantní vzhled a hnědý odstín přináší do interiéru teplý a útulný pocit. Silná vrchní nášlapná vrstva zajišťuje vyšší odolnost a dlouhou životnost podlahy.