3LP 1L DUB MOCCA CLASSIC LAK GL10 2V 5G

GALLERIA PRESTIGE 15,5x200x2200 mm (2,64 m2)

Více informací o produktu
Katalogové číslo: GALPRE-MOC300 Kategorie: ,
Rozměry
Tloušťka

Délka

Šířka

Materiál
Dekor / Druh dřeva

Vzor

Typ produktu

Gradace

Podrobnosti
Podlahové vytápění

Montážní systém

Způsob montáže

,

Typ spoje

Zkosené hrany

Povrchová úprava

Povrchová ochrana

Horní vrstva

Třída hořlavosti

Odstín

Barva

Dřevěná podlaha Prestige 2 v dekoru Dub Mocca Classic z kolekce Galleria je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci luxusu a přirozenosti. Tato třívrstvá podlaha se vyznačuje většími rozměry jednotlivých lamel a jemně broušeným povrchem, který je následně lakován pro zvýšenou odolnost. Díky systému spojování 5G clic je montáž snadná a rychlá, a podlahu lze pokládat plovoucím způsobem.

Podlaha je vhodná pro elektrické i vodní podlahové vytápění, což z ní činí univerzální volbu pro různé typy interiérů. S odstínem střední hnědé barvy a dvoustrannými zkosenými hranami přináší do Vašeho domova teplý a elegantní vzhled. Každé prkno je originální, což dodává prostoru jedinečný charakter a kus přírody přímo do Vašeho domova.

Díky silné vrchní nášlapné vrstvě je podlaha nejen krásná, ale i vysoce odolná, což zajišťuje dlouhou životnost a trvalou hodnotu. Prestige 2 je ideální volbou pro ty, kteří chtějí investovat do kvalitní a esteticky přitažlivé podlahy, která přežije mnohé módní trendy.