3LP 1L DUB MOCCA NATURE LAK GL10 2V 5G

GALLERIA PRESTIGE 15,5x200x2200 mm (2,64 m2)

Více informací o produktu
Katalogové číslo: GALPRE-MOC200 Kategorie: ,
Rozměry
Tloušťka

Šířka

Délka

Materiál
Dekor / Druh dřeva

Vzor

Typ produktu

Gradace

Podrobnosti
Podlahové vytápění

Montážní systém

Způsob montáže

,

Typ spoje

Zkosené hrany

Povrchová úprava

Povrchová ochrana

Horní vrstva

Třída hořlavosti

Barva

Odstín

Dřevěná podlaha Prestige 2 v dekoru Dub Mocca Nature z kolekce Galleria je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci luxusu a přirozenosti. Tato třívrstvá podlaha se vyznačuje většími rozměry jednotlivých lamel, což dodává interiéru elegantní a prostorný vzhled. Povrch je jemně broušený a následně lakovaný, což zajišťuje nejen estetický vzhled, ale i vyšší odolnost proti opotřebení.

Díky systému spojování 5G clic je montáž této podlahy snadná a rychlá, a to i plovoucím způsobem. Podlaha je vhodná pro elektrické i vodní podlahové vytápění, což z ní činí univerzální volbu pro různé typy interiérů. Dvoustanné zkosené hrany dodávají podlaze jemný a sofistikovaný vzhled, zatímco tmavý odstín Dub Mocca Nature přináší do prostoru teplý a útulný pocit.

Každé prkno je originální, což znamená, že budete mít doma skutečný kus přírody. Díky silné vrchní nášlapné vrstvě je podlaha odolná a dlouhodobě udržitelná. Tato podlaha nejenže přežije mnohé módní trendy, ale také dodá vašemu domovu nadčasový půvab a hodnotu.