3LP 1L DUB HONEY SELECT LAK GL10 2V 5G

GALLERIA PRESTIGE 15,5x200x2200 mm (2,64 m2)

Více informací o produktu
Katalogové číslo: GALPRE-HON100 Kategorie: ,
Rozměry
Tloušťka

Délka

Šířka

Materiál
Dekor / Druh dřeva

Vzor

Typ produktu

Gradace

Podrobnosti
Podlahové vytápění

Montážní systém

Způsob montáže

,

Typ spoje

Zkosené hrany

Povrchová úprava

Povrchová ochrana

Horní vrstva

Třída hořlavosti

Barva

Odstín

Dřevěná podlaha Prestige 2 v dekoru Dub Honey Select je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci luxusu a přirozenosti. Tato podlaha, vyrobená z pravého dubového dřeva, přináší do Vašeho domova jedinečný kousek přírody. Každé prkno je originální, což zaručuje, že Vaše podlaha bude naprosto unikátní. Díky své středně hnědé barvě a jemně broušenému povrchu s lakovanou úpravou, podlaha dodává interiéru teplý a elegantní vzhled.

Podlaha patří do kolekce Galleria, která je známá svými třívrstvými dřevěnými podlahami s většími rozměry lamel. Povrch je jemně kartáčovaný nebo broušený a následně olejovaný či lakovaný, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Dekory v této kolekci se pohybují od lehce sukatých až po úplně čisté, což umožňuje širokou variabilitu v designu.

Montážní systém 5G clic umožňuje snadnou a rychlou instalaci plovoucím způsobem. Podlaha je vhodná pro elektrické i vodní podlahové vytápění, což zvyšuje její univerzálnost. Dvoustranné zkosené hrany dodávají podlaze elegantní vzhled a silná vrchní nášlapná vrstva zajišťuje vyšší odolnost proti opotřebení. Prestige 2 je tak ideální volbou pro každý moderní interiér, který si zakládá na kvalitě a estetice.