3LP 1L DUB DESERT CLASSIC OLEJ 4V 5G

GALLERIA PRESTIGE 15,5x200x2200 mm (2,64 m2)

Více informací o produktu
Katalogové číslo: GALPRE-DES300 Kategorie: ,
Rozměry
Tloušťka

Šířka

Délka

Materiál
Dekor / Druh dřeva

Vzor

Typ produktu

Gradace

Podrobnosti
Podlahové vytápění

Montážní systém

Způsob montáže

,

Typ spoje

Zkosené hrany

Povrchová úprava

Povrchová ochrana

Horní vrstva

Třída hořlavosti

Odstín

Barva

Dřevěná podlaha Prestige 2 v dekoru Dub Desert Classic přináší do Vašeho domova nádech luxusu a přirozenosti. Vyrobena z pravého dubového dřeva, každé prkno je originální a přináší kousek přírody přímo k Vám domů. Tato podlaha patří do kolekce Galleria, která se vyznačuje třívrstvými dřevěnými podlahami s většími rozměry lamel. Povrch je jemně broušený a následně olejovaný, což zajišťuje nejen estetický vzhled, ale i vyšší odolnost.

Podlaha má světlý béžový odstín a vzor jedné lamely, což dodává interiéru moderní a čistý vzhled. Díky systému spojování 5G clic je montáž snadná a rychlá, a podlahu lze pokládat plovoucím způsobem. Zkosené hrany na všech čtyřech stranách dodávají podlaze elegantní vzhled.

Prestige 2 je vhodná pro elektrické i vodní podlahové vytápění, což z ní činí ideální volbu pro moderní domácnosti. Silná vrchní nášlapná vrstva zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení. Tato podlaha je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci krásy, funkčnosti a trvanlivosti.