2LP OAK AB BRUSHED INVISIBLE LACQUER T+G L+R

HERITAGE STYLE M 10/4x90x600 mm (1,620 m2)

Více informací o produktu
Katalogové číslo: HERSTM-OAK610 Kategorie: , ,
Rozměry
Tloušťka

Šířka

Délka

Materiál
Dekor / Druh dřeva

Vzor

Typ produktu

Gradace

Podrobnosti
Barva

Zkosené hrany

Povrchová úprava

Způsob montáže

Typ spoje

Montážní systém

Podlahové vytápění

Teplotní odolnost (m2*K/W)

Třída hořlavosti

Emisní třída

Povrchová ochrana

Odstín

Dřevěná podlaha 2LP Oak AB Brushed Invisible Lacquer TG LR z kolekce Heritage je ideální volbou pro ty, kteří hledají luxusní a přirozený vzhled svého domova. Vyrobena z pravého dubového dřeva, tato podlaha přináší do vašeho interiéru jedinečný kus přírody. Každé prkno je originální, což zaručuje, že váš domov bude mít unikátní charakter.

Podlaha je součástí kolekce Style, která nabízí dvouvrstvé podlahy s lehce kartáčovaným povrchem a matným lakem. Tento typ podlahy je nejen esteticky přitažlivý, ale také praktický díky své schopnosti rychle přenášet teplo z podlahového vytápění, což minimalizuje tepelné ztráty.

Podlaha má světlý béžový odstín a je vybavena montážním systémem pero+drážka, což usnadňuje její instalaci. Díky čtyřstranným zkoseným hranám získává podlaha elegantní vzhled. Je vhodná pro podlahové vytápění, což z ní činí ideální volbu pro moderní domácnosti.

Kolekce Heritage nabízí široký výběr formátů, od velkých a širokých prken až po menší formáty vhodné pro pokládku do stromečku nebo Maďarských vzorů „chevronů“. Tato podlaha je hotová k okamžitému použití, ale je také možné individuálně doladit barvy pomocí olejů podle vašich požadavků.