3LP 1L DUB BETON CLASSIC LAK GL10 2V 5G

GALLERIA PRESTIGE 15,5x200x2200 mm (2,64 m2)

Více informací o produktu
Katalogové číslo: GALPRE-BET300 Kategorie: , ,
Rozměry
Tloušťka

Šířka

Délka

Materiál
Dekor / Druh dřeva

Vzor

Typ produktu

Gradace

Podrobnosti
Podlahové vytápění

Montážní systém

Způsob montáže

,

Typ spoje

Zkosené hrany

Povrchová úprava

Povrchová ochrana

Horní vrstva

Třída hořlavosti

Odstín

Barva

Dřevěná podlaha z kolekce Galleria, konkrétně model 33043-3LP-1L Dub Beton Classic, přináší do Vašeho domova nádech luxusu a přirozenosti. Vyrobena z pravého dubového dřeva, každé prkno je originální a přináší kousek přírody přímo k vám domů. Tato podlaha je součástí řady Prestige a vyznačuje se středním odstínem šedé barvy, který dodává interiéru moderní a elegantní vzhled. Povrch je jemně broušený a lakovaný, což zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Podlahy z kolekce Galleria jsou třívrstvé a mají větší rozměry jednotlivých lamel, což přispívá k jejich robustnosti a stabilitě. Díky systému spojování 5G clic je montáž jednoduchá a rychlá, a podlahu lze pokládat plovoucím způsobem. Tento model je vhodný pro elektrické i vodní podlahové vytápění, což zvyšuje jeho univerzálnost a komfort. Dvoustanné zkosené hrany dodávají podlaze elegantní vzhled a zvýrazňují jednotlivé lamely.

Dřevěné podlahy jsou již více než sto let oblíbenou volbou pro jejich přirozený vzhled a trvanlivost. Model Dub Beton Classic z kolekce Galleria je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci estetiky, kvality a funkčnosti.