3LP 1L DUB ARCTIC CLASSIC OLEJ 4V 5G

GALLERIA PRESTIGE 15,5x200x2200 mm (2,64 m2)

Více informací o produktu
Katalogové číslo: GALPRE-ART300 Kategorie: , ,
Rozměry
Tloušťka

Délka

Šířka

Materiál
Dekor / Druh dřeva

Vzor

Typ produktu

Gradace

Podrobnosti
Podlahové vytápění

Montážní systém

Způsob montáže

,

Typ spoje

Zkosené hrany

Povrchová úprava

Povrchová ochrana

Horní vrstva

Třída hořlavosti

Odstín

Barva

Dřevěná podlaha 33015-3LP-1L Dub Arctic Classic z kolekce Galleria je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci luxusu a přirozenosti. Vyrobena z pravého dubového dřeva, každé prkno je jedinečné a přináší do Vašeho domova kousek přírody. Tato třívrstvá podlaha se vyznačuje většími rozměry lamel a jemně broušeným povrchem, který je následně olejovaný pro zvýšení odolnosti a estetiky. Světlý šedý odstín dodává interiéru moderní a elegantní vzhled.

Podlaha je vybavena montážním systémem 5G clic, což umožňuje snadnou a rychlou instalaci plovoucím způsobem. Díky čtyřstranným zkoseným hranám získává podlaha výrazný a sofistikovaný vzhled. Je vhodná pro elektrické i vodní podlahové vytápění, což z ní činí praktickou volbu pro moderní domácnosti. Silná vrchní nášlapná vrstva zajišťuje vyšší odolnost a dlouhou životnost podlahy.

Kolekce Galleria nabízí dekory od lehce sukatých až po úplně čisté, což umožňuje široký výběr podle Vašich preferencí. Dřevěné podlahy z této kolekce nejenže přežily mnohé módní trendy, ale stále si udržují svůj půvab a hodnotu.