3LP 1L DUB DESERT SELECT OLEJ 4V 5G

GALLERIA PRESTIGE 15,5x200x2200 mm (2,64 m2)

Více informací o produktu
Katalogové číslo: GALPRE-DES100 Kategorie: , ,
Rozměry
Tloušťka

Šířka

Délka

Materiál
Dekor / Druh dřeva

Vzor

Typ produktu

Gradace

Podrobnosti
Podlahové vytápění

Montážní systém

Způsob montáže

,

Typ spoje

Zkosené hrany

Povrchová úprava

Povrchová ochrana

Horní vrstva

Třída hořlavosti

Odstín

Barva

Dřevěná podlaha Dub Desert Select z kolekce Galleria je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci luxusu a přirozenosti. Tato třívrstvá podlaha je vyrobena z pravého dubového dřeva, což zaručuje, že každé prkno je jedinečné a přináší kousek přírody přímo do Vašeho domova. Povrch podlahy je jemně broušený a olejovaný, což dodává podlaze nejen estetický vzhled, ale také vyšší odolnost.

Podlaha je navržena ve světlém béžovém odstínu a má 1-lamelový vzor, který dodává prostoru elegantní a čistý vzhled. Díky systému spojování 5G clic je montáž velmi snadná a rychlá, a podlahu lze pokládat plovoucím způsobem. Zkosené hrany na všech čtyřech stranách prken přidávají na vizuální hloubce a sofistikovanosti.

Podlaha je vhodná pro elektrické i vodní podlahové vytápění, což z ní činí univerzální volbu pro různé typy interiérů. Silná vrchní nášlapná vrstva zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení. Pokud hledáte podlahu, která kombinuje estetiku, funkčnost a trvanlivost, Dub Desert Select z kolekce Galleria je tou správnou volbou.