3LP 1L OAK STONE NATURE LAC GL10 2V 5G

GALLERIA PRESTIGE 15,5x200x2200 mm (2,64 m2)

Více informací o produktu
Katalogové číslo: GALPRE-STO200 Kategorie: , ,
Rozměry
Tloušťka

Šířka

Délka

Materiál
Vzor

Dekor / Druh dřeva

Gradace

Typ produktu

Podrobnosti
Podlahové vytápění

Třída hořlavosti

Zkosené hrany

Povrchová úprava

Povrchová ochrana

Způsob montáže

,

Typ spoje

Montážní systém

Barva

Odstín

Horní vrstva

Dřevěná podlaha 3LP 1L Oak Stone Nature Lac GL10 2V 5G z kolekce Galleria je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci luxusu a přirozenosti. Vyrobena z pravého dubového dřeva, každé prkno je jedinečné a přináší kousek přírody přímo do Vašeho domova. Tato třívrstvá podlaha se vyznačuje většími rozměry lamel a jemně broušeným povrchem, který je následně matně lakován pro zvýšenou odolnost. Světlý béžový odstín dodává interiéru svěžest a eleganci.

Podlaha je navržena s montážním systémem 5G, což umožňuje snadnou a rychlou plovoucí pokládku. Díky dvoustranným zkoseným hranám získává podlaha sofistikovaný vzhled. Je vhodná pro elektrické i vodní podlahové vytápění, což z ní činí praktickou volbu pro moderní domácnosti. Silná vrchní nášlapná vrstva zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení.

Řada Prestige, do které tato podlaha patří, nabízí dekory od lehce sukatých až po úplně čisté, což umožňuje širokou variabilitu v designu interiéru. S touto podlahou získáte nejen esteticky příjemný, ale i funkční prvek Vašeho domova.