3LP 1L DUB TERRA NATURE LAK GL10 2V 5G

GALLERIA PRESTIGE 15,5x200x2200 mm (2,64 m2)

Více informací o produktu
Katalogové číslo: GALPRE-TER200 Kategorie: , ,
Rozměry
Tloušťka

Šířka

Délka

Materiál
Dekor / Druh dřeva

Vzor

Typ produktu

Gradace

Podrobnosti
Podlahové vytápění

Montážní systém

Způsob montáže

,

Typ spoje

Zkosené hrany

Povrchová úprava

Povrchová ochrana

Horní vrstva

Třída hořlavosti

Odstín

Barva

Dřevěná podlaha 3LP 1L Dub Terra Nature Lak GL10 2V 5G z kolekce Galleria je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci luxusu a přirozenosti. Vyrobena z pravého dubového dřeva, každé prkno je unikátní a přináší do Vašeho domova kousek přírody. Tato podlaha se vyznačuje světlým odstínem béžové barvy a jemně broušeným povrchem, který je chráněn lakem pro zvýšenou odolnost. Díky systému spojování 5G clic je montáž snadná a rychlá, což umožňuje pokládku plovoucím způsobem.

Podlaha je vhodná pro elektrické i vodní podlahové vytápění, což z ní činí praktickou volbu pro moderní domácnosti. Dvouvrstvé zkosené hrany dodávají podlaze elegantní vzhled a zvýrazňují jednotlivé lamely. S řadou Prestige získáte podlahu, která nejenže vypadá skvěle, ale také vydrží dlouhá léta díky silné vrchní nášlapné vrstvě.

Kolekce Galleria nabízí dekory od lehce sukatých až po úplně čisté, což umožňuje vybrat si podlahu přesně podle Vašich představ. Tato dřevěná podlaha je nejen esteticky přitažlivá, ale také funkční a odolná, což z ní činí ideální volbu pro každý domov.