1L DUB CANAZEI DE OLEJ KRT P+L

HERITAGE ALPINE 14/3x125x900 mm (1,800 m2)

Více informací o produktu
Katalogové číslo: HERALP-CAN011 Kategorie: , ,
Rozměry
Tloušťka

Délka

Šířka

Materiál
Dekor / Druh dřeva

Vzor

,

Typ produktu

Druh materiálu

Gradace

Podrobnosti
Povrchová úprava

Povrchová ochrana

Zkosené hrany

Horní vrstva

Způsob montáže

Montážní systém

Typ spoje

Podlahové vytápění

Teplotní odolnost (m2*K/W)

Třída hořlavosti

Emisní třída

Odstín

Barva

Dřevěná podlaha 1L Dub Canazei DE Olej KRT PL z kolekce Heritage je ideální volbou pro ty, kteří hledají luxusní a přirozený vzhled svého interiéru. Vyrobena z pravého dubového dřeva, tato podlaha přináší do Vašeho domova jedinečný kus přírody. Každé prkno je originální, což dodává prostoru autentický a nadčasový charakter.

Podlaha patří do kategorie Alpine a je součástí vícevrstvé kolekce Heritage, která nabízí široký výběr formátů, včetně velkých a širokých prken i menších formátů vhodných pro pokládku do stromečku nebo Maďarských vzorů „chevronů“. Tato kolekce zahrnuje dvouvrstvé, třívrstvé a masivní podlahy, přičemž většina z nich je již hotová, ale také nabízí surová prkna pro individuální doladění barev pomocí olejů.

Podlaha 1L Dub Canazei DE Olej KRT PL má světlý odstín a hnědou barvu, což ji činí univerzální a snadno kombinovatelnou s různými interiérovými styly. Povrch je kartáčovaný a olejovaný, což zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky montážnímu systému pero+drážka je instalace jednoduchá a rychlá. Navíc je tato podlaha vhodná pro podlahové vytápění a má 4-stranné zkosené hrany, které dodávají prostoru elegantní vzhled.