1L DUB MATERA NATURAL KRT MAT LAK 4Vm 5Gc

ARTISAN PROJECT 14x130x1092 mm (0,99 m2)

Více informací o produktu
Katalogové číslo: ARTCOT-MAT100 Kategorie: , ,
Rozměry
Tloušťka

Šířka

Délka

Materiál
Dekor / Druh dřeva

Vzor

Typ produktu

Druh materiálu

Podrobnosti
Zkosené hrany

Horní vrstva

Způsob montáže

,

Typ spoje

Montážní systém

Podlahové vytápění

Třída hořlavosti

Dřevěná podlaha 1L Dub Matera Natural z kolekce Artisan je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci luxusu a přirozenosti. Vyrobena z pravého dubového dřeva, každé prkno je unikátní a přináší do Vašeho domova kousek přírody. Tato podlaha patří do kategorie dřevěných podlah, které jsou již více než sto let oblíbené pro svůj půvab a trvanlivost, a přežily mnohé módní trendy.

Kolekce Artisan se vyznačuje třívrstvou konstrukcí a rozmanitou paletou barev. Vrchní nášlapná vrstva může být jemně kartáčovaná nebo broušená a je chráněna lakem nebo olejem. Díky systému 5G click je montáž snadná a umožňuje plovoucí instalaci. Podlaha je vhodná jak pro teplovodní, tak i elektrické podlahové vytápění, což z ní činí univerzální volbu pro různé typy interiérů.

Řada Cottage, do které tato podlaha patří, nabízí vzor s jednou lamelou a čtyřstranné zkosené hrany, které dodávají podlaze moderní a jemný vzhled. Typ spoje Click zajišťuje pevné a stabilní spojení jednotlivých prken. Dřevěné podlahy Artisan jsou nejen esteticky přitažlivé, ale také praktické a odolné, což z nich činí ideální volbu pro každý domov.