1L OŘECH AMERICKÝ D TMAVÝ LAK P+D

HERITAGE LOUNGE 14/3x150x400-1400 mm (1,89 m2)

Více informací o produktu
Katalogové číslo: HERLOU-WAL030 Kategorie: , ,
Rozměry
Tloušťka

Šířka

Délka

Materiál
Dekor / Druh dřeva

Vzor

Typ produktu

Gradace

Podrobnosti
Odstín

Zkosené hrany

Způsob montáže

Typ spoje

Montážní systém

Podlahové vytápění

Teplotní odolnost (m2*K/W)

Třída hořlavosti

Emisní třída

Barva

Povrchová úprava

Povrchová ochrana

Dřevěná podlaha z amerického ořechu z kolekce Heritage je ideální volbou pro ty, kteří hledají luxus a přirozenost ve svém domově. Tento typ podlahy, vyrobený z pravého dřeva, přináší do interiéru jedinečný a originální vzhled, protože každé prkno je unikátní. Díky své dlouhé historii a trvalé popularitě se dřevěné podlahy staly jednou z nejvyhledávanějších podlahových krytin, které přežily mnohé módní trendy.

Podlaha z řady Lounge je navržena s ohledem na nejnáročnější zákazníky a nabízí širokou škálu formátů, včetně velkých a širokých prken i menších formátů vhodných pro pokládku do stromečku nebo Maďarských vzorů „chevronů“. Tato vícevrstvá podlaha je lakovaná a broušená, což zajišťuje její dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Podlaha má tmavý odstín hnědé barvy a je vybavena montážním systémem pero+drážka, což usnadňuje její instalaci. Díky čtyřstranným zkoseným hranám působí podlaha elegantně a sofistikovaně. Navíc je vhodná pro podlahové vytápění, což zvyšuje její komfort a praktičnost. Tato podlaha je ideální volbou pro ty, kteří chtějí do svého domova přinést kousek přírody a zároveň si užívat luxusní a trvanlivý povrch.